KNIHY

Knihy, ktoré vyšli v našom vydavateľstve si môžete zakúpiť priamo u nás stlačením tlačidla NÁKUP. V prípade, že si chcete objednať aj iné knihy (nielen z našej tvorby), pri každom titule je uvedený zoznam kníhkupectiev a obchodov, kde je kniha dostupná.

Aj v mene našich autorov vám ďakujeme za nákup a podporu. Dúfame, že knihy z našej ponuky si nájdu čestné miesto vo vašej osobnej knižnici. :)

Aktuálne knihy nájdete v záložke VYDANÉ KNIHY. Najbližšie publikované tituly z našej dielne postupne objavíte aj v EDIČNOM PLÁNE.


Doručenie objednávok po dátume 14.12. už nie je v našich rukách

a nemusia vám prísť do Vianoc!

!!!!!!  VIANOČNÁ PONUKA !!!!!!

Využite naše vianočné balíčky alebo si pribaľte vianočnú kartičku! Objednať si ich môžete priamo na tlačidle NÁKUP (umiestnené vyššie). Ponuka platí do 13.12.2017 do 24:00 a počet balíčkov je obmedzený!

  • Balíček poézie (Slovo je nádych a Spiatočný lístok na západ)
  • Balíček slovenských miest (Zvrátené mesto a Nasleduje zastávka...)
  • Balíček fikcie (Nepriatelia Urdisu a Šaman od jazera Wakante)

Pre pohodlnejší nákup ponúkame prehľad kníh, ktoré máme priamo na sklade. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a v prípade, že sa minie aj posledný kus, viete si ľahko dohľadať kedy bude dostupná ďalšia várka kníh. Samozrejme, že na otázky radi zodpovieme aj mailom či telefonicky.


Aby sme sa vedeli držať pravidiel pri nedorozumeniach či prípadnej nespokojnosti našich zákazníkov, tu nájdete všeobecné obchodné podmienky.

Osobné vyzdvihnutie

Aktuálne sme zrušili možnosť osobného vyzdvihnutia na našich spriaznených odberných miestach. V prípade, že máte záujem o osobný odber, je možný osobný odber v blízkosti Bratislavy po dohode priamo s vydavateľstvom. V prípade, že je záujem o osobný odber v Dolnom Kubíne, stačí nám napísať.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. :)