KNIHY

Knihy, ktoré vyšli v našom vydavateľstve si môžete zakúpiť priamo u nás stlačením tlačidla NÁKUP. V prípade, že si chcete objednať aj iné knihy (nielen z našej tvorby), pri každom titule je uvedený zoznam kníhkupectiev a obchodov, kde je kniha dostupná.

Aj v mene našich autorov vám ďakujeme za nákup a podporu. Dúfame, že knihy z našej ponuky si nájdu čestné miesto vo vašej osobnej knižnici. :)

Aktuálne knihy nájdete v záložke VYDANÉ KNIHY. Najbližšie publikované tituly z našej dielne postupne objavíte aj v EDIČNOM PLÁNE.

Pre pohodlnejší nákup ponúkame prehľad kníh, ktoré máme priamo na sklade. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a v prípade, že sa minie aj posledný kus, viete si ľahko dohľadať kedy bude dostupná ďalšia várka kníh. Samozrejme, že na otázky radi zodpovieme aj mailom či telefonicky.


Aby sme sa vedeli držať pravidiel pri nedorozumeniach či prípadnej nespokojnosti našich zákazníkov, tu nájdete všeobecné obchodné podmienky.

Osobné vyzdvihnutie

Knihy si môžete dať zaslať poštou alebo osobne vyzdvihnúť na dvoch miestach v rámci Slovenska. V Bratislave na Zámockej 5 v Kalab-e a v Dolnom Kubíne v Dielničke u Florina. A aby ste sa nepreháňali zbytočne, je potrebné vedieť aj čas, kedy sú naše spriaznené podniky pripravené na vyzdvihnutie.

KALAB

Zámocká 5, 811 01 Bratislava

pondelok, utorok, štvrtok, piatok - od 17:00 do 18:30

Dielnička u Florina

Florinov dom, Kohútov sad, 026 01 Dolný Kubín (od Hviezdoslavovho námestia smerom k reštaurácii Koliba)

utorok - piatok od 12:00 do 17:00