Vydavateľstvo Art Floyd

knihy, e-knihy

Vaše objednávky budeme vybavovať v týždni

od 23.5.2022 :)

tituly vo výpredaji

Zlověsti

Objednávky z e-shopu zasielame výhradne na Slovensko. V prípade, že ste zo zahraničia kontaktujte nás prosím priamo na e-mail objednavky@vydaf.sk.  autor: Pavel Skořepa Milý čtenáři, nenalhávej prosím sám sobě, že tvá iluze vlády nad vlastním životem, sny a touhami je tak neporušitelná, aby jí od základů nedokázalo otřást nic přicházejícího z vnějšku. Kupříkladu příběhy zachycené na stránkách knihy, již právě držíš v rukách. Příběhy pojednávají o lidských bestiích, démonech, prokletých místech i předmětech, zkrátka ve svědectvích o Zlu v jeho nejrůznějších podobách. Pokud dáš této knize svou důvěru, ona tě na oplátku obdaruje třinácti povídkovými příběhy a osmatřiceti básněmi, do nichž se autor nezalekl zaplést i nemalé množství humoru černého jako bezměsíčná noc, anebo i něco na zamyšlenou. Inu, odvážíš se? rok vydania: 2021 počet strán: 250 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,50 € 8,00 €

V znamení jablka

autor: Lýdia Džundová Zbierka V znamení jablka je v poradí už druhou autorkinou básnickou zbierkou. Tentokrát sú básne inšpirované znamením jablka, zakázaného ovocia, a popretkávané životom naokolo. Nechajte sa pohltiť poéziou. Vstúpte do básnického sveta autorky a nebojte sa odtrhnúť si svoje jablko. rok vydania: 2020 počet strán: 64 rozmery: 12 x 16,8 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

2,50 € 5,50 €

Slovo je nádych

autor: Dominika Elizabeth Hladíková Zbierka básní obsahuje veľkú časť autorkinej duše. Je ako mozaika zložená z čriepkov bolesti, strachu, prázdna i inšpirujúceho nekonečna. Každý prežíva isté trápenie a hoci sú básne väčšinou smutné, skúste ich precítiť a nájdete v nich odpoveď na bolestne vyslovenú vetu "Som sám/sama.". Vtedy sa otvoria dvere do úplne iného, nového sveta. Chcete ho preskúmať? Tak otvorte túto knihu. Pretože poézia je nádych, cesta k životu. rok vydania: 2016 počet strán: 68 rozmery: 12,5 x 18,5 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 4,50 €

Spiatočný lítok na západ

autor: Viktória Laurent-Škrabalová Básnická zbierka vás vtiahne do života v Paríži. Mesta, ktoré je známe nielen svojou romantickou atmosférou, ale aj bohémskym životom. Inšpirujte sa básňami tak, ako sa autorka inšpirovala Parížom. Básne sú rozdelené do štyroch častí: Po hltoch, po špičkách; Kolíska menom melanchólia; Čierna je spojením tisícich dúh a Ryhy na pozlátenom povrchu. rok vydania: 2017 počet strán: 126 rozmery: 12,5 x 18,5cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 4,50 €

Antidepresívum

autor: Charlie Daemon On, ona, ono... vtedy, teraz a nabudúce. Klopkanie tichých ozvien, farebné čiary, odraz v zrkadle. Čo sa skrýva v myšlienkach prenesených na papier? Má zmysel riešiť neriešiteľné? Má byť riešenie zmysluplné? Pozrite sa na svet očami Charlieho. Potrebujete aj vy Antidepresíva? V dnešnom svete si ich pýta každý. Vezmite si kus tabletky a ponorte sa do hlbín najtemnejšieho sveta fantázie. Nenájdete tu ružové jednorožce a víly hrajúce na harfu. V Antidepresívnom svete sa skrýva veľa otázok bez odpovedí. Veľa túžob bez nádeje. Skrýva sa tu všetko to, čo potrebuje vyliečiť. rok vydania: 2018 počet strán: 82 rozmery: 15,5 x 11 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

0,80 € 3,50 €

Abdoňácka päťročnica (1)

Zbierka príbehov a básní, antológia Zbierka príspevkov, ktoré boli zverejnené v online časopise Abdon za obdobie prvých piatich rokov - september 2012 až júl/august 2017. Ide o príspevky vytvorené na tému mesiaca. Výber obsahuje pestrú škálu tém i štýlov písania. Povinná jazda pre každého starého i nového abdoňáka. rok vydania: 2019 počet strán: 190 rozmery: 10,5 x 16,7 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 4,50 €


  knihy z vydavateľstva HYDRA

  zanechajte nám spätnú väzbu

  na váš nákup!

  Elle W.

  cez Facebook

  ”Vynikajúce knižky, dobré ceny, veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť. Môžem iba vrelo odporúčať! :)“

  Romana D.

  cez Facebook

  ”Balík prišiel v poriadku, dokonca jedna kniha aj s autorkiným podpisom 😍 príjemná komunikácia, odporúčam 👍😊 “