KNIHY

Knihy, ktoré vyšli v našom vydavateľstve si môžete zakúpiť priamo u nás stlačením tlačidla NÁKUP. V prípade, že si chcete objednať aj iné knihy (nielen z našej tvorby), pri každom titule je uvedený zoznam kníhkupectiev a obchodov, kde je kniha dostupná.

Aj v mene našich autorov vám ďakujeme za nákup a podporu. Dúfame, že knihy z našej ponuky si nájdu čestné miesto vo vašej osobnej knižnici. :)

Aktuálne knihy nájdete v záložke VYDANÉ KNIHY. Najbližšie publikované tituly z našej dielne postupne objavíte aj v EDIČNOM PLÁNE.


!!! POZOR !!!

Ak si chcete objednať niektorú z našich kníh, napíšte nám e-mail na kancirova@vydaf.sk.

!!! POZOR !!!


Pre pohodlnejší nákup ponúkame prehľad kníh, ktoré máme priamo na sklade. Zoznam je pravidelne aktualizovaný a v prípade, že sa minie aj posledný kus, viete si ľahko dohľadať kedy bude dostupná ďalšia várka kníh. Samozrejme, že na otázky radi zodpovieme aj mailom či telefonicky.


Aby sme sa vedeli držať pravidiel pri nedorozumeniach či prípadnej nespokojnosti našich zákazníkov, tu nájdete všeobecné obchodné podmienky.

Osobné vyzdvihnutie

Aktuálne sme zrušili možnosť osobného vyzdvihnutia na našich spriaznených odberných miestach. V prípade, že máte záujem o osobný odber, je možný osobný odber v blízkosti Bratislavy po dohode priamo s vydavateľstvom. V prípade, že je záujem o osobný odber v Dolnom Kubíne, stačí nám napísať.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. :)