Kabelka NÓBL

Vypredané

Ak máte záujem o tento produkt, je potrebné nás kontaktovať vopred e-mailom na adresu nasomlicku@vydaf.sk!

Naša NÓBL kabelka je vhodná na krátky výjazd, kde vás neobmedzuje kabelka v ruke. Ak sa bojíte, že ju nevyužijete, skúste ju zdieľať so svojimi kamoškami či rodinou. Okrem funkčného doplnku budete zveľaďovať aj vzťahy pri káve či čaji. ;)


Rozmery kabelky na obrázku: 21 x 21 x 14 cm (rozmery sa môžu jemne líšiť v závislosti od hrúbky špagiet)

Materiál kabelky na obrázku: 90% recyklovaná bavlna, 10% polyester, flysová vložka vnútri
Farba kabelky na obrázku: pudrová

Bez zapínania, bez textilnej vložky vnútri. Vo vnútri je vložená vyberateľná flysová podložka (dno kabelky - možnosť výberu z farieb na sklade).

Doba výroby cca 10 dní (+ dodanie materiálu). Ohľadom výberu farby (vzorkovníka) nás prosím kontaktujte na e-mail nasomlicku@vydaf.sk. Farby skladom budú zadané do výroby ihneď. :) Je možné vyhotoviť rúčku inej farby, ako je telo kabelky.

Materiál, ktorý je možné použiť na výrobu:

  • špagety so zložením 90% recyklovaná bavlna, 10% polyester (klbká sú melírované - môžu sa jemne líšiť vo farbe a dve klbká môžu mať iný odtieň, hrúbka špagiet cca 7 mm)
  • špagety so zložením 80% bavlna, 15% polyester, 5% lycra (hrúbka špagiet cca 5 - 8 mm; klbká sú melírované - môžu sa jemne líšiť vo farbe a dve klbká môžu mať iný odtieň)
  • špagety so zložením 95% bavlna, 5% lycra (bavlna je ekologická, hrúbka špagiet cca 8 mm, jednotlivé tóny farieb v odtieňoch sa môžu vplyvom výroby mierne líšiť)

K cene treba zarátať poštovné. Možný osobný odber v Bernolákove.

Starostlivosť o výrobok.

45,00 €

pozrite si našu ďalšiu ponuku z našej handmade značky

Kategórie