Obal FÓN

Vypredané mobil, taška

Ak máte záujem o tento produkt, je potrebné nás kontaktovať vopred e-mailom na adresu nasomlicku@vydaf.sk!

Niekedy stačí zobrať mobil, kľúče, vreckovky a peniaze. Vybehnite na akciu s jedinečným obalom FÓN a užite si ju naplno!


Rozmery obalu na obrázku: 11,5 cm x 19,5 cm + 140 cm (fialový), 12,5 cm x 19 cm + 101, 5 cm šnúrka (modrý); (jednotlivé rozmery vyhotovených produktov sa môžu jemne líšiť v závislosti od hrúbky špagiet)

Bez zapínania, uzatvárateľné stiahnutím šnúrok po bokoch.

Materiál obalu na obrázku:  tričkovina 80% bavlna, 15% polyester, 5% lycra (fialový), tričkovina 95% bavlna, 5% lycra (modrý) + nelakované drevo


Doba výroby cca 5 dní  (+ dodanie materiálu). Ohľadom výberu farby nás prosím kontaktujte na e-mail nasomlicku@vydaf.sk. Farby skladom budú zadané do výroby ihneď. :) V prípade úpravy rozmerov (vzhľadom na veľkosť telefónu) je ich potrebné uviesť v e-maile.


Materiál, ktorý je možné použiť na výrobu:

  • špagety so zložením 90% recyklovaná bavlna, 10% polyester (klbká sú melírované - môžu sa jemne líšiť vo farbe a dve klbká môžu mať iný odtieň, hrúbka špagiet cca 7 mm)
  • špagety so zložením 80% bavlna, 15% polyester, 5% lycra (hrúbka špagiet cca 5 - 8 mm; klbká sú melírované - môžu sa jemne líšiť vo farbe a dve klbká môžu mať iný odtieň)
  • špagety so zložením 95% bavlna, 5% lycra (bavlna je ekologická, hrúbka špagiet cca 8 mm, jednotlivé tóny farieb v odtieňoch sa môžu vplyvom výroby mierne líšiť)

K cene treba zarátať poštovné. Možný osobný odber v Bernolákove.

Starostlivosť o výrobok.

25,00 €

pozrite si našu ďalšiu ponuku z našej handmade značky

Kategórie