Vydavateľstvo Art Floyd

knihy, e-knihy

Vaše objednávky budeme vybavovať v týždni

od 23.5.2022 :)

tituly vo výpredaji

Môj hriech je láska k tebe

autor: Veronika Farkašová Alexandra Lanzová je mladé, trochu naivné dievča, ktoré sa sústredí na svoje štúdium ekonómie. Jediné, čo v jej živote chýba, je láska, no aj tá čoskoro zaklope na dvere. Zoznámenie s Michalom je ako vystrihnuté z hollywoodskeho filmu. Od toho dňa jej život už nie je vôbec rovnaký, lenže nie všetko je skutočne také dokonalé, ako sa na prvý pohľad javí. Pre Michala Melcera, ktorý neprávom strávil desať rokov vo väzení za vraždu svojej šéfky a údajnej milenky, je jediným hnacím motorom pomsta a odhalenie pravdy. Tuší, kto je za tým, ale zatiaľ nemá dôkazy. Na svojom pláne pracoval roky a k jeho uskutočneniu potrebuje práve krásnu Alix. Budú staré hriechy silnejšie než nová láska, ktorá vznikne v srdciach mladých ľudí, alebo ich minulosť navždy rozdelí? rok vydania: 2021 počet strán: 464 rozmery: 13 x 20 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

9,00 € 10,50 €

Placebo My (2. vydanie)

autor: Baja Dolce (limitka - s podpisom autorky) Scenárista menom Život podrobil lásku Emy a Chrisa rôznym skúškam v podobe nedorozumení, klamstiev a tajomstiev, avšak oni sa nevzdali a konečne si vyslúžili status MY. Po všetkých útrapách nadobudli pocit, že nastal čas, kedy si môžu užívať jeden druhého a krásu prítomného okamihu. Lenže čo ak všetky skúšky, ktorými si prešli, boli len predzvesťou niečoho omnoho horšieho? Stačil jeden záhadný telefonát a všetko, na čom Eme záležalo, sa začalo rúcať ako domček z karát. Slnečnú oblohu zastreli tiene minulosti ožívajúce z najhorších nočných môr a rozohrali nebezpečnú hru, ktorá sa neobíde bez následkov. Veľké finále knižnej trilógie Placebo preverí hĺbku citov i silu priateľstva, vypýta si poriadnu dávku odvahy a podrobí vzťah dvoch milencov najnáročnejšej skúške zo všetkých. Len čas ukáže, či sa klamlivé placebo mohlo zmeniť na skutočnú medicínu. 3. časť trilógie Placebo, 2. vydanie s matnou obálkou rok vydania: 2020 počet strán: 376 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,00 € 9,00 €

Placebo Ja (2. vydanie)

autor: Baja Dolce (limitka - s podpisom autorky) Rozchod zničil všetko, v čo Ema ešte pred pár týždňami verila. Jej sny a nádeje na lepšie zajtrajšky úplne zmizli, keď sa o Chrisovi dozvedela temné tajomstvo. Túžila si prečistiť hlavu a prísť na nové myšlienky, preto súhlasila, že pôjde s kolegami na pracovnú cestu do Milána. Osud zase raz rozdal karty podľa vlastných pravidiel, keď jej neplánovane skrížil cestu ON. Nečakaný návštevník priniesol do Eminho života zmätok a rozdúchal staré city, ktoré by najradšej nadobro pochovala. Mier medzi bývalými milencami nebol možný, pretože ich horúce hlavy boli plné vlastných právd a predsudkov. Dokážu sa nakoniec preniesť cez prekážky, ktoré im život hádže pod nohy, alebo sa navždy rozlúčia? Prečítajte si druhé pokračovanie trilógie Placebo inšpirované životom, ktoré vás vnesie do vášnivého a zamotaného príbehu Emy a Chrisa plného tajomstiev a starých démonov. Jediné, čo obaja potrebujú, je zachrániť sa navzájom. 2. časť trilógie Placebo, 2 . vydanie s matnou obálkou rok vydania: 2020 počet strán: 316 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,00 € 9,00 €

Placebo On (2. vydanie)

autor: Baja Dolce (limitka - s podpisom autorky) Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom.Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde si našla prácu, získala priateľov a otvorila dvere do vysneného života bez paranojí a večného otáčania sa cez rameno. Vyhliadky na lepšiu budúcnosť boli na dosah. Do života jej však vstúpil ON. Podmanivý, cieľavedomý, ale i trochu záhadný Christopher, ktorý sám ukrýva nejedno bolestivé tajomstvo. Dokážu sa s Emou navzájom vyliečiť a preniesť sa z tmavých hlbín minulosti? Alebo to bude len klamlivý a krátkodobý placebo efekt?V príbehu Placebo nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Sledujte životné situácie, kde strach pomáha rásť, bolesť dodáva odvahu, slzy očisťujú, nenávisť mení, predsudky spájajú a láska lieči. 1. časť trilógie Placebo, 2 . vydanie s matnou obálkou rok vydania: 2020 počet strán: 304 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,00 € 9,00 €

Placebo My - 3. časť trilógie

autor: Baja Dolce DOPREDAJ Záverečná časť trilógie Placebo inšpirovaná životom... Scenárista menom Život podrobil lásku Emy a Chrisa rôznym skúškam v podobe nedorozumení, klamstiev a tajomstiev, avšak oni sa nevzdali a konečne si vyslúžili status MY. Po všetkých útrapách nadobudli pocit, že nastal čas, kedy si môžu užívať jeden druhého a krásu prítomného okamihu. Lenže čo ak všetky skúšky, ktorými si prešli, boli len predzvesťou niečoho omnoho horšieho? Stačil jeden záhadný telefonát a všetko, na čom Eme záležalo, sa začalo rúcať ako domček z karát. Slnečnú oblohu zastreli tiene minulosti ožívajúce z najhorších nočných môr a rozohrali nebezpečnú hru, ktorá sa neobíde bez následkov. Veľké finále knižnej trilógie Placebo preverí hĺbku citov i silu priateľstva, vypýta si poriadnu dávku odvahy a podrobí vzťah dvoch milencov najnáročnejšej skúške zo všetkých. Len čas ukáže, či sa klamlivé placebo mohlo zmeniť na skutočnú medicínu. 1. vydanie, lesklá obálka rok vydania: 2019 počet strán: 376 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 7,00 €


  knihy z vydavateľstva HYDRA

  zanechajte nám spätnú väzbu

  na váš nákup!

  Elle W.

  cez Facebook

  ”Vynikajúce knižky, dobré ceny, veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť. Môžem iba vrelo odporúčať! :)“

  Romana D.

  cez Facebook

  ”Balík prišiel v poriadku, dokonca jedna kniha aj s autorkiným podpisom 😍 príjemná komunikácia, odporúčam 👍😊 “