starostlivosť o výrobok

ako sa starať o naše handmade výrobky


Vložte svoj text

starostlivosť podľa materiálu

Nižšie sú uvedené textilné štítky materiálu, ktorý používame. Ak neviete, z ktorého materiálu máte vyrobený náš výrobok, neváhajte nás kontaktovať. :) Pozrieme naše záznamy.

špagety zn. Stoklasa
špagety zn. Stoklasa

ako sa starať o jednotlivé produkty?

vankúš BLAK, OKRUH / deka POHODLIE

Priadza nie je prateľná v práčke a preto je potrebné pri akomkoľvek znečistení ručné čistenie. Odporúčame šetrné pracie prostriedky a dávku trpezlivosti.


kabelka NÓBL, FEŠANDA, SVADBA / obal FÓN /náramok  ROZLÚČKA, DRUŽIČKA

Kabelku neodporúčame prať v práčke, hoci môže byť materiál prateľný v práčke (viď jednotlivé zloženie materiálu). Mohla by sa narušiť štruktúra. Odporúčame nečistotu vyčistiť ručne, použitím šetrného pracieho prostriedku a s pomocou jemnej kefky. Skúste najprv aplikovať na malé nie veľmi viditeľné miesto, kvôli strate farby.


koberec UZLÍK, UZLÍČEK

Koberce zo 100% bavlny je možné prať v práčke podľa textilného štítku. Prosíme o dodržanie teploty 30 °C. V prípade väčšieho znečistenia odporúčame nečistotu vyčistiť ručne, použitím šetrného pracieho prostriedku a s pomocou jemnej kefky. Pri prvom praní, prosím nekombinujte obsah práčky s iným obsahom, aby ste predišli poškodeniu ostatných tkanín. Z koberca unikajú vlákna. Materiál môže po praní ľahko zmeniť štruktúru (nejde o závadu).