Hľadáme prispievateľov na náš webový blog!

09.07.2020

Síce máme stránku, máme na nej blog, ale zíva prázdnotou! Pomôž nám to zmeniť a staň sa súčasťou nášho tímu.  Zo začiatku bude odmena skôr symbolická, ale časom to dotiahneme ďalej a pomôžeš tomu aj ty!

-DK-

o čom budeš písať?

O našich knihách, o našich autoroch, o našich akciách... ale aby to nebolo len o nás, tak aj o zákulisí vydávania, o príbuzných témach, o tom, prečo je čítanie a písanie také oslobodzujúce.

Nebránime sa ani menšej reklame pre projekty a firmy, ktoré stoja za to a chceš, aby sa povedomie o nich rozšírilo. 

Témy spolu prejdeme a určite nájdeme to, čo osloví aj našich čitateľov aj teba. Frekvenciu článkov si nastavíme rozumne, aby sme sa vyspali a aby ich kvalita bola viac ako dobrá. A niekedy ti možno vybavíme vstup na akciu alebo sa tam dostaneš ako "ten, kto píše záznam".

ako sa zahlásiť?

Napíš nám na  kancirova@vydaf.sk.  Pripoj aj pár informácií o sebe - či píšeš dlhodobo, o čom píšeš, čo ťa zaujíma a čím chceš prispieť.

Gramatika a štylistika by mala byť tvoja kamoška, ale samozrejme, že aj s tým ti vieme pomôcť.

Tvoje články budú zverejnené primárne u nás, žiadne kópie článkov z tvojho blogu alebo stránky.  Vyhradzujeme si na tvoje dielo "právo prvého zverejnenia", po ktorom si ho budeš môcť hodiť aj k sebe. Všetko ale dohodneme, takže sa nemusíš báť! Spečatíme to aj kusom papiera, aby sa ani jedna strana nemohla vyhovárať.

A nezabúdaj, že tvoj vek určite nie je prekážkou!

a moja odmena?

Zo začiatku to bude zľava na knihu či kniha od nás alebo z našich súkromných skladov, ale postupne chceme prejsť aj na finančné odmeny. Je to však iba vízia budúcnosti a preto rátaj radšej s málom, aby ťa to neskôr príjemne prekvapilo! :)

Každopádne naberieš skúsenosti, získaš prax a veríme, že si rozšíriš obzory!