Vydavateľstvo Art Floyd

knihy, e-knihy

Vaše objednávky budeme vybavovať v týždni

od 23.5.2022 :)

tituly vo výpredaji

Zlověsti

Objednávky z e-shopu zasielame výhradne na Slovensko. V prípade, že ste zo zahraničia kontaktujte nás prosím priamo na e-mail objednavky@vydaf.sk.  autor: Pavel Skořepa Milý čtenáři, nenalhávej prosím sám sobě, že tvá iluze vlády nad vlastním životem, sny a touhami je tak neporušitelná, aby jí od základů nedokázalo otřást nic přicházejícího z vnějšku. Kupříkladu příběhy zachycené na stránkách knihy, již právě držíš v rukách. Příběhy pojednávají o lidských bestiích, démonech, prokletých místech i předmětech, zkrátka ve svědectvích o Zlu v jeho nejrůznějších podobách. Pokud dáš této knize svou důvěru, ona tě na oplátku obdaruje třinácti povídkovými příběhy a osmatřiceti básněmi, do nichž se autor nezalekl zaplést i nemalé množství humoru černého jako bezměsíčná noc, anebo i něco na zamyšlenou. Inu, odvážíš se? rok vydania: 2021 počet strán: 250 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,50 € 8,00 €

EVAN

autor: Jakub Mišči Ako dlho potrvá, kým zabudnete, že ste človekom? Vo svete, ktorý ovládli zástupy krvilačných beštií, sa dá robiť iba jedno jediné - prežiť za každú cenu. Situácia na Slovensku nie je o nič lepšia. Opevnená farma pri Brezne odoláva čoraz častejším útokom a jej obyvatelia žijú v atmosfére strachu a nedôvery. Jedného dňa sa pred ich bránou objaví trinásťročný Evan... Ako dokázal sám prežiť na zamorenom území a kto ho v skutočnosti prenasleduje? Aké tajomstvá ukrýva? rok vydania: 2020 počet strán: 270 rozmery: 13 x 20 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

5,00 € 8,00 €

Abdoňácka päťročnica (1)

Zbierka príbehov a básní, antológia Zbierka príspevkov, ktoré boli zverejnené v online časopise Abdon za obdobie prvých piatich rokov - september 2012 až júl/august 2017. Ide o príspevky vytvorené na tému mesiaca. Výber obsahuje pestrú škálu tém i štýlov písania. Povinná jazda pre každého starého i nového abdoňáka. rok vydania: 2019 počet strán: 190 rozmery: 10,5 x 16,7 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 4,50 €

Vzorec času - 1 . časť trilógie Libertas

autor: Oliver Hunt Príbeh v alternatívnej realite Napadlo vám niekedy, že žijeme v obrovskom klame? Že všetky politické a mocenské boje sú len divadielko pre obyčajný ľud? Že v zákulisnom svete medzi sebou súperia obrovské nadnárodné organizácie vybavené zbraňami a technológiou, ktorú si vieme predstaviť len v béčkovom sci-fi filme? Chyba. Nenapadlo to ani automobilovému pretekárovi Ivicovi. Ten sa nedobrovoľne stáva práve onou rozbuškou, ktorá rozpáli niekoľko desaťročí trvajúce vratké prímerie. Do hry vstupujú všetky tri organizácie Libertas, Temné spoločenstvo a Preuβenwache. Kto bude pomyselný víťaz? Vzorec času je prvou časťou trilógie Libertas, ktorá sa odohráva v alternatívnej realite. rok vydania:  2018 počet strán: 328 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 7,00 €

Nepriatelia Urdisu - 1. časť trilógie

autor: Viktória Drgoncová Premyslite si, na koho strane stojíte Dva roky po skaze, ktorá prišla na svet v podobe netvorov - zmutovaných ľudí besniacich po čerstvom mäse, žije dvadsaťjedenročná Cynthia v pivnici pod troskami domu spolu so skupinou preživších. Lenže každým dňom sa čoraz viac ochladzuje a ona si uvedomuje, že sa musia premiestniť, aby prežili. V meste, do ktorého išli hľadať útočisko, sa však všetko skomplikuje a proti jej vôli ju odvezú do Urdisu - budovy, v ktorej by mala byť v bezpečí. Ibaže Cynthii sa postupne podarí preniknúť pod pozlátku tohto naoko bezpečného útočiska a to, čo tam nájde, sa jej ani vonkoncom nepáči. Čoskoro zistí, že sa neoplatí byť nepriateľom Urdisu... 2. vydanie rok vydania: 2018 počet strán: 358 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 9,00 €

Mračná Urdisu - 2. časť trilógie

autor: Viktória Dominová Utečte skôr, než sa obloha zatiahne aj nad vami... Po nekonečných mesiacoch plných strachu Cynthia nadobúda zdanlivý pocit bezpečia a užíva si prítomnosť svojich blízkych. Postupne zabúda na Urdis aj na nebezpečenstvo, ktoré by jej hrozilo, keby ju riaditeľ získal. Keď sa však v jeden deň nevráti skupina, ktorá sa vybrala hľadať zásoby, zmocňuje sa Cynthie nepríjemná predtucha. Obáva sa, že to nejako súvisí s Urdisom, a vie, že sa viac nemôže skrývať pred minulosťou. Spolu s ostatnými sa vydáva na záchrannú výpravu, ktorá spustí lavínu problémov. Napätie sa stupňuje a dôvera medzi spojencami sa vytráca. Cynthia len veľmi neochotne poslúcha príkazy nového vodcu a najradšej by všetko vzala do vlastných rúk... Mračná Urdisu sú druhým dielom trilógie odohrávajúcej sa v apokalyptickom svete plnom netvorov - zmutovaných ľudí bažiacich po čerstvom mäse. Prvý diel trilógie s názvom Nepriatelia Urdisu vyšiel prvýkrát v roku 2016. rok vydania: 2018 počet strán: 350 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 9,00 €

Skaza Urdisu - 3. časť trilógie

autor: Viktória Drgoncová Ak zostanete, zomriete s nimi. Odkedy sa Cynthia dostala do zajatia, prešiel dlhší čas. Dni sa jej zlievajú jeden do druhého a pomaly stráca pojem o čase. V tichu cely do nej dobiedzajú nepríjemné myšlienky a uvažuje nad tým, čo mohla urobiť inak. Jej dobré úmysly často končia katastrofou a neraz pochybuje sama o sebe. Preto keď sa dozvie, že na Urdis chystajú útok, nevie, ako sa má zachovať. Či sa zdôveriť niekomu inému, poprosiť o pomoc, alebo vziať problém na svoje plecia a riskovať, že to nedopadne dobre. Urdis sa stal jej nočnou morou, no uvedomuje si, že v ňom žije priveľa nevinných ľudí, ktorí si zomrieť nezaslúžia. A ak odíde, ich krv bude na jej rukách... rok vydania: 2020 počet strán: 338 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,50 € 9,00 €

  Elle W.

  cez Facebook

  ”Vynikajúce knižky, dobré ceny, veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť. Môžem iba vrelo odporúčať! :)“

  Romana D.

  cez Facebook

  ”Balík prišiel v poriadku, dokonca jedna kniha aj s autorkiným podpisom 😍 príjemná komunikácia, odporúčam 👍😊 “