Môj materiál

27.05.2024

Môj materiál s ktorým rada pracujem a tvorím z neho.

špagety

Špagety sú v podstate nastrihané tričko. Takže, ak chcete skúsiť tento materiál, stačí vám použiť staré tričko nastrihané na pás. Ak však chcete špeciálnu farbu a využiť väčšie množstvo, existuje hotový produkt.

Používam bavlnené špagety (s minimom prídavných materiálov) a tento materiál si viete kúpiť aj na handmade portáli.

mulinky

Mulinkám som sa dlhú dobu vyhýbala, ale s pribúdajúcim vekom a rozumom som sa odhodlala a neľutujem. Výsledok je krásny a úplne iný od klasických bavlniek, ktoré však využívam tiež. Aj tento materiál si môžete kúpiť na handmade portáli.

papier

Papier je tak krásna a všestranná vec, že nemôže chýbať v žiadnom zozname ručných prác. Či už vizitky, návody, menovky alebo ďakovné kartičky. Dá sa s ním robiť veľa vecí a má ešte viac možností prevedenia.

minerálne korálky

Do tohto materiálu som sa zamilovala. Tie farby a štruktúry. Na tie sa je len radosť pozerať. Používam ich zatiaľ na náramky, ale v hlave sa mi rodí myšlienka, ako ich ešte využiť.

Minerálne korálky tiež zoženiete na handmade portáli.

drevené korálky

Nefarbené vyzerajú veľmi naturálne a kto má veľký záujem, vie sa s nimi vyhrať a nafarbiť si ich. Majú všestranné využitie - na macramé, rôzne ozdoby do domácností či obyčajná dekorácia v košíku.

Aj tieto korálky viete nájsť na handmade portáli.

Poďte si nájsť ten svoj materiál. :)

-Denisa Viglašová-