Súťaž s titulom "Odtiene dúhy"

25.10.2017

Dúha je symbolom milosti či odlišnosti. Každý z nás má svoje trápenia aj radosti. Nie vždy sa dá o tom rozprávať nahlas. Ale niektorí predsa len začnú...  Zasúťaž si o knižný titul "Odtiene dúhy" od Dominiky Elizabeth Hladíkovej s venovaním a podpisom.

Aký bol najsilnejší zážitok, aký ste doteraz zažili? Čo vás v živote ovplyvnilo? Bol to pohľad jedného človeka? Alebo obyčajné poklepanie po pleci? Či dokonca úsmev neznámeho? 


Podmienky sú jednoduché.
• Napísať svoj (pozitívny či negatívny) najsilnejší zážitok v živote.
• Zaslať ho na mail kancirova@vydaf.sk, pripojiť ku komentáru na FB pod tento článok alebo priamo na odkaz na vydavateľskej stránke alebo zaslať ako prílohu v správe prostredníctvom FB.


Pozor!

Trvanie súťaže je od 25.10.2017 do polnoci 29.10.2017.

Výhercu vyhlásime v utorok 31.10.2017 vo večerných hodinách .


Zážitky bude hodnotiť vedenie vydavateľstva Art Floyd a autorka. Ohodnotený bude jeden vybraný zážitok, ktorý nás najviac "zasiahol". ;)

V prípade doplňujúcich otázok nás stačí kontaktovať. Odpovede budú zverejnené na tomto mieste. Pri prihlásení sa do súťaže súťažiaci súhlasia so spracovaním kontaktných údajov pre účely vyhodnotenia súťaže a zaslania výhernej odmeny. Údaje budú spracované iba pre účel vyhodnotenia súťaže.


Do súťaže sa zapojila iba jedna súťažiaca. Redakcia vydavateľstva a autorka sa však zhodli na tom, že zaslaný zážitok si zaslúži odmenu. Knihu Odtiene dúhy teda vyhráva Viktória Drgoncová. Výherkyni gratulujeme!