Vaša spätná väzba

19.03.2024

V rámci nášho knižného mesiaca sme zisťovali, ako sa vám táto akcia páči, čo vám dala a čo ste objavili.

Chcete sa s nami podeliť aj o vašu spätnú väzbu? :) Neváhajte a kontaktujte nás.


Niekedy je najlepšia reklama tá ľudová... JPP... jedna pani povedala...

-DV-

V prvom rade som spoznala nových autorov a ich menej známe /propagované diela, keďže väčšinou sa v tejto knihomoľskej komunite číta to isté. Teda česť zopár účtom, ktoré ma tiež inšpirujú k niečomu novému.

Maťa - IG účet

Nesledujem pravidelne, čítam to, čo ma zaujme, takže som skôr občasným čitateľom tých príspevkov. 

Rozhovor, ale vyberám si autorky, viac mi sadnú tie, od ktorých som už niečo mala, ale ak ma zaujme rozprávanie v rozhovore, dohľadám si.

Silly - IG účet

Sledujem a s radosťou si hneď čítam rozhovory, ktoré vznikajú v rámci knižného mesiaca. Najviac ma zatiaľ zaujal ten s Antonom Stiffelom pre jeho obsiahlosť a zaujímavosti, vďaka ktorým som sa dozvedela niečo aj o žánri, ktorý až tak nesledujem.

Sasha - IG účet

Na výzve ma oslovilo, že je rozmanitá, nevenuje sa iba rozhovorom, ale zároveň obohacuje čitateľa aj vďaka kvízom, kde si vždy zmerám svoje knižné znalosti, či poškádlim svoju peňaženku pri pohľade na knižné balíčky, ktoré by som s radosťou hneď brala. Za mňa je to veľmi príjemný nápad, pretože sa vždy teším na to, čo ďalšie príde a zároveň je všetko jasné, stručné a nezaberie to veľa času.
Či som sa dozvedela niečo nové? Samozrejme! Novinky neposkytujú iba rozhovory s autormi, ktorí sú známejší alebo skôr svoju tvorbu rozbiehajú, ale aj knižné balíčky, kde vždy objavím knihu, o ktorej som nemala ani tušenia a hneď ju pridávam na svoj wish list. Takže určite mi má vždy Knižný mesiac čo ponúknuť.
Chcela by som ešte doplniť, že sa mi veľmi páči grafika a zladenie celej "výzvy". Ružová už poskytuje typický podpis tomu, že sa znova idem dozvedieť o nejakej skvelej autorke, či novinke.

Anet(a)- IG účet