Vydavateľstvo Art Floyd

knihy, e-knihy

Vaše objednávky budeme vybavovať v týždni

od 23.5.2022 :)

tituly vo výpredaji

Kniha Ohňa - 1. časť tetralógie

autor: Anna Em Môžu byť draci skutoční a nepozorovane žiť medzi nami? Určite nie! Aspoň to si myslela Lili, dvadsaťpäťročná majiteľka píly v malom meste na východnom Slovensku. Keď sa na pozemku píly stanú dve kruté vraždy, Lili z nich upodozrieva svojho zamestnanca Trystana, ktorý ako jediný videl konflikt medzi ňou a prvou obeťou. Čím viac sa snaží Lili odhaliť pravdu, tým viac sa zamotáva do záhadných situácií, z ktorých už niet cesty von. Odhalí svet drakov a s nimi aj záhadnú Knihu Ohňa. rok vydania: 2019 počet strán: 404 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

2,00 € 9,50 €

Kniha Ohňa - Relikvia Immuto - 2. časť tetralógie

autor: Anna Em Súboj o Knihu Ohňa pokračuje. Tútori naberajú na sile a vďaka získanej knihe sú pripravení na ďalší úder. Lili a bratia sa nevzdávajú a všemožne sa snažia obrátiť misky váh na svoju stranu. Malé mestečko na východe Slovenska sa opäť ponorí do rúška záhadných udalostí, ktoré ich zavedú až za hranice krajiny, aj ich vlastných síl. Dokáže Lili prekonať strach z blížiaceho sa nebezpečenstva, alebo sa rozhodne opustiť bratov a vrátiť sa naspäť k životu, ktorý viedla predtým? Bez mágie a drakov? Napätie, strach, láska, nové priateľstvá, noví draci - to všetko je súčasťou druhej časti tetralógie Knihy Ohňa. Ponorte sa s Lili, Trystanom a Thomasom do magického sveta plného smrteľných nástrah, v ktorom sa nikomu a ničomu nedá veriť. rok vydania: 2020 počet strán: 440 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,50 € 9,50 €

Si môj osud - 1. časť série Kto som?

autor: Katarína Púčeková Rayov život sa dramaticky zmenil, keď sa raz ráno pohádal s otcom a nastúpil do osudného auta. Ako sa popasuje s prekážkami, ktoré ho po smrti čakajú? Ako do toho všetkého zapadá Dominika? 1. časť série Kto som? rok vydania: 2019 počet strán: 170 rozmery: 10,5 x 16,7 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 5,50 €

Zlověsti

Objednávky z e-shopu zasielame výhradne na Slovensko. V prípade, že ste zo zahraničia kontaktujte nás prosím priamo na e-mail objednavky@vydaf.sk.  autor: Pavel Skořepa Milý čtenáři, nenalhávej prosím sám sobě, že tvá iluze vlády nad vlastním životem, sny a touhami je tak neporušitelná, aby jí od základů nedokázalo otřást nic přicházejícího z vnějšku. Kupříkladu příběhy zachycené na stránkách knihy, již právě držíš v rukách. Příběhy pojednávají o lidských bestiích, démonech, prokletých místech i předmětech, zkrátka ve svědectvích o Zlu v jeho nejrůznějších podobách. Pokud dáš této knize svou důvěru, ona tě na oplátku obdaruje třinácti povídkovými příběhy a osmatřiceti básněmi, do nichž se autor nezalekl zaplést i nemalé množství humoru černého jako bezměsíčná noc, anebo i něco na zamyšlenou. Inu, odvážíš se? rok vydania: 2021 počet strán: 250 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

6,50 € 8,00 €

Si môj sen - 2. časť série Kto som?

autor: Katarína Púčeková Všetko sa zdá byť v poriadku, až kým sa pred dverami nezjaví Zajo. Problémy, desivé ako zlovestné búrkové mračná, sú opäť na obzore. Dominiku začnú sužovať divné sny. Navyše musí odísť na rodinnú dovolenku a oddeliť sa od ostatných, keď ju najviac potrebujú. Ale temnota na seba nenechá dlho čakať. Koho dostane ako prvého? 2. časť série Kto som? Objednávky obsahujúce tento titul, budú expedované po naskladnení titulu (okolo 15.10.) rok vydania: 2021 počet strán: 284 rozmery: 10,5 x 16,7 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

4,50 € 6,00 €

Abdoňácka päťročnica (1)

Zbierka príbehov a básní, antológia Zbierka príspevkov, ktoré boli zverejnené v online časopise Abdon za obdobie prvých piatich rokov - september 2012 až júl/august 2017. Ide o príspevky vytvorené na tému mesiaca. Výber obsahuje pestrú škálu tém i štýlov písania. Povinná jazda pre každého starého i nového abdoňáka. rok vydania: 2019 počet strán: 190 rozmery: 10,5 x 16,7 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

1,00 € 4,50 €

Kniha Ohňa - Dračí svet - 3. časť tetralógie

autor: Anna Em Lili aj Tútori stoja pred veľmi ťažkou úlohou. Obe strany potrebujú zachrániť ľudí, na ktorých im záleží. Vypravia sa do Dračieho sveta, aby našli tajomný Prameň mladosti, ktorý môže zachrániť ich priateľov. Podarí sa im zvládnuť túto úlohu? A je vôbec Dračí svet miestom, do ktorého sa môžete vydať a čakať, že vám len tak dovolí vrátiť sa domov? Tútori, na čele so Sandrou, mobilizujú svoje sily a všemožne sa snažia priviesť jedného zo starejších do sveta ľudí. Všetkých čaká boj, strach, konflikty a láska, pričom netušia, že to najhoršie prichádza na záver. rok vydania: 2021 počet strán: 434 rozmery: 13 x 18 cm obal: bez obalu väzba: paperback (brožovaná)

8,00 € 9,50 €

  Elle W.

  cez Facebook

  ”Vynikajúce knižky, dobré ceny, veľmi dobrá komunikácia, ústretovosť. Môžem iba vrelo odporúčať! :)“

  Romana D.

  cez Facebook

  ”Balík prišiel v poriadku, dokonca jedna kniha aj s autorkiným podpisom 😍 príjemná komunikácia, odporúčam 👍😊 “